Select Group:

Summary Table
Group: 1

PositionTeamSeason's
Results
PWDLGFGAGDPoints
1Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Cranleigh Preparatory School
Boys-U13A
540152312
2Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Edgeborough
1st VII
52214138
3Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Lambrook School
Boys-1st Team
52213128
4Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Ardingly College
Boys-U13A (1st)
51222205
5Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Bede's School
Boys-U13A
512213-25
6Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Vinehall School
1st Team
510428-63

Fixtures and Results

KODateTeamScoreOpponent
09:30
 06 FebArdingly College
Boys-U13A
0-0Bede's School
Boys-U13A
09:45
 06 FebCranleigh Preparatory School
Boys-U13A
1-0Edgeborough
Boys-U13A
10:00
 06 FebLambrook School
Boys-U13A
2-0Vinehall School
Boys-U13A
10:15
 06 FebArdingly College
Boys-U13A
0-1Cranleigh Preparatory School
Boys-U13A
10:30
 06 FebEdgeborough
Boys-U13A
2-0Vinehall School
Boys-U13A
10:45
 06 FebBede's School
Boys-U13A
0-0Lambrook School
Boys-U13A
11:00
 06 FebCranleigh Preparatory School
Boys-U13A
2-1Vinehall School
Boys-U13A
11:15
 06 FebBede's School
Boys-U13A
0-2Edgeborough
Boys-U13A
11:30
 06 FebArdingly College
Boys-U13A
0-1Lambrook School
Boys-U13A
11:45
 06 FebBede's School
Boys-U13A
1-0Cranleigh Preparatory School
Boys-U13A
12:00
 06 FebArdingly College
Boys-U13A
0-0Edgeborough
Boys-U13A
12:15
 06 FebBede's School
Boys-U13A
0-1Vinehall School
Boys-U13A
12:30
 06 FebEdgeborough
Boys-U13A
0-0Lambrook School
Boys-U13A
12:45
 06 FebArdingly College
Boys-U13A
2-0Vinehall School
Boys-U13A
13:00
 06 FebCranleigh Preparatory School
Boys-U13A
1-0Lambrook School
Boys-U13A

The 1st to 4th placed team in each group go through to the Cup Quarter Finals. The 5th and 6th placed teams play in the Plate.
The 1st, 2nd and 3rd placed teams in the cup competition will qualify for the national finals at Millfield School on Tuesday 19 March 2019.