Select Group:

Summary Table
Group: D

PositionTeamSeason's
Results
PWDLGFGAGDPoints
1Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Repton School
Boys-1st XI
6501123915
2Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Bolton School Boys Division
1st
633061512
3Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
City of London School
1st VI
631254110
4Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Queen Ethelburga's
1st
631254110
5Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Ibstock Place School
1st
621379-27
6Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Lancing College
1st
610539-63
7Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Winchester College
1st
6105210-83

Fixtures and Results

KODateTeamScoreOpponent
10:25
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 9Charterhouse: Pitch 9
 10 SepRepton School
Boys-U18A
3-0Queen Ethelburga's
Boys-U18A
10:25
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 7Charterhouse: Pitch 7
 10 SepCity of London School
Boys-U18A
0-0Bolton School Boys Division
Boys-U18A
10:25
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 8Charterhouse: Pitch 8
 10 SepIbstock Place School
Boys-U18A
2-0Lancing College
Boys-U18A
11:15
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 6Charterhouse: Pitch 6
 10 SepRepton School
Boys-U18A
3-0Winchester College
Boys-U18A
11:15
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 4Charterhouse: Pitch 4
 10 SepCity of London School
Boys-U18A
2-0Ibstock Place School
Boys-U18A
11:15
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 5Charterhouse: Pitch 5
 10 SepLancing College
Boys-U18A
0-1Queen Ethelburga's
Boys-U18A
11:40
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 5Charterhouse: Pitch 5
 10 SepRepton School
Boys-U18A
2-0Lancing College
Boys-U18A
11:40
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 6Charterhouse: Pitch 6
 10 SepBolton School Boys Division
Boys-U18A
1-0Winchester College
Boys-U18A
11:40
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 4Charterhouse: Pitch 4
 10 SepIbstock Place School
Boys-U18A
0-2Queen Ethelburga's
Boys-U18A
13:15
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 5Charterhouse: Pitch 5
 10 SepRepton School
Boys-U18A
0-2Bolton School Boys Division
Boys-U18A
13:15
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 6Charterhouse: Pitch 6
 10 SepCity of London School
Boys-U18A
1-3Lancing College
Boys-U18A
13:15
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 4Charterhouse: Pitch 4
 10 SepQueen Ethelburga's
Boys-U18A
2-0Winchester College
Boys-U18A
14:05
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 8Charterhouse: Pitch 8
 10 SepRepton School
Boys-U18A
1-0City of London School
Boys-U18A
14:05
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 7Charterhouse: Pitch 7
 10 SepBolton School Boys Division
Boys-U18A
0-0Queen Ethelburga's
Boys-U18A
14:05
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 9Charterhouse: Pitch 9
 10 SepIbstock Place School
Boys-U18A
3-1Winchester College
Boys-U18A
14:30
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 9Charterhouse: Pitch 9
 10 SepRepton School
Boys-U18A
3-1Ibstock Place School
Boys-U18A
14:30
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 8Charterhouse: Pitch 8
 10 SepCity of London School
Boys-U18A
1-0Winchester College
Boys-U18A
14:30
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 7Charterhouse: Pitch 7
 10 SepBolton School Boys Division
Boys-U18A
2-0Lancing College
Boys-U18A
14:55
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 7Charterhouse: Pitch 7
 10 SepBolton School Boys Division
Boys-U18A
1-1Ibstock Place School
Boys-U18A
14:55
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 8Charterhouse: Pitch 8
 10 SepCity of London School
Boys-U18A
1-0Queen Ethelburga's
Boys-U18A
14:55
View Competition Map: Charterhouse: Pitch 9Charterhouse: Pitch 9
 10 SepLancing College
Boys-U18A
0-1Winchester College
Boys-U18A

The 1st and 2nd placed teams in each group go through to the Cup.

The 3rd and 4th placed teams in each group go through to the Plate.