Competition Calendar:


Loading Calendar...

Format:
The 1st and 2nd placed team in each group go through to the Cup Quarter Finals. The 3rd and 4th placed team in each group go through to the Plate Quarter Finals.

 Fixtures on Tuesday 15 Nov 2016
10:00
View Competition Map: Butleigh - Astro 1Butleigh - Astro 1
Edgeborough
Girls-U13A
1-3Millfield Preparatory School
Girls-U13A
Group 1
IAPS - Group Match
10:00
View Competition Map: Butleigh - Astro 2Butleigh - Astro 2
Felsted School
Girls-U13A
0-0St Olave's School, York
Girls-U13A
Group 1
IAPS - Group Match
10:00
View Competition Map: Butleigh - Astro 3Butleigh - Astro 3
Cranleigh Preparatory School
Girls-U13A
2-0Fettes College
U13A
Group 2
IAPS - Group Match
10:00
View Competition Map: Butleigh - Astro 4Butleigh - Astro 4
Hazlegrove School
Girls-U13A
3-1Swanbourne House School
Girls-U13A
Group 2
IAPS - Group Match
10:30
View Competition Map: Butleigh - Astro 1Butleigh - Astro 1
Dumpton School
Girls-U13/12A
1-1St John's College School
Girls-U13A
Group 3
IAPS - Group Match
10:30
View Competition Map: Butleigh - Astro 2Butleigh - Astro 2
Eagle House
Girls-1st
0-3Foremarke Hall
Girls-U13A
Group 3
IAPS - Group Match
10:30
View Competition Map: Butleigh - Astro 3Butleigh - Astro 3
Dean Close Preparatory School
Girls - 1st VII
1-1Orwell Park School
Girls-U13A
Group 4
IAPS - Group Match
10:30
View Competition Map: Butleigh - Astro 4Butleigh - Astro 4
Feltonfleet School
Girls-U13A
1-1Port Regis School
Girls-U13A
Group 4
IAPS - Group Match
11:00
View Competition Map: Butleigh - Astro 1Butleigh - Astro 1
Felsted School
Girls-U13A
1-3Millfield Preparatory School
Girls-U13A
Group 1
IAPS - Group Match
11:00
View Competition Map: Butleigh - Astro 2Butleigh - Astro 2
Edgeborough
Girls-U13A
4-0St Olave's School, York
Girls-U13A
Group 1
IAPS - Group Match
11:00
View Competition Map: Butleigh - Astro 3Butleigh - Astro 3
Cranleigh Preparatory School
Girls-U13A
2-1Hazlegrove School
Girls-U13A
Group 2
IAPS - Group Match
11:00
View Competition Map: Butleigh - Astro 4Butleigh - Astro 4
Fettes College
U13A
2-1Swanbourne House School
Girls-U13A
Group 2
IAPS - Group Match
11:30
View Competition Map: Butleigh - Astro 1Butleigh - Astro 1
Foremarke Hall Repton Preparatory School
Girls-U13A
1-1St John's College School
Girls-U13A
Group 3
IAPS - Group Match
11:30
View Competition Map: Butleigh - Astro 2Butleigh - Astro 2
Dumpton School
Girls-U13/12A
2-1Eagle House
Girls-1st
Group 3
IAPS - Group Match
11:30
View Competition Map: Butleigh - Astro 3Butleigh - Astro 3
Dean Close Preparatory School
Girls - 1st VII
1-0Feltonfleet School
Girls-U13A
Group 4
IAPS - Group Match
11:30
View Competition Map: Butleigh - Astro 4Butleigh - Astro 4
Orwell Park School
Girls-U13A
1-0Port Regis School
Girls-U13A
Group 4
IAPS - Group Match
12:00
View Competition Map: Butleigh - Astro 1Butleigh - Astro 1
Millfield Preparatory School
Girls-U13A
3-0St Olave's School, York
Girls-U13A
Group 1
IAPS - Group Match
12:00
View Competition Map: Butleigh - Astro 2Butleigh - Astro 2
Edgeborough
Girls-U13A
2-1Felsted School
Girls-U13A
Group 1
IAPS - Group Match
12:00
View Competition Map: Butleigh - Astro 3Butleigh - Astro 3
Cranleigh Preparatory School
Girls-U13A
2-0Swanbourne House School
Girls-U13A
Group 2
IAPS - Group Match
12:00
View Competition Map: Butleigh - Astro 4Butleigh - Astro 4
Fettes College
U13A
1-3Hazlegrove School
Girls-U13A
Group 2
IAPS - Group Match
12:30
View Competition Map: Butleigh - Astro 1Butleigh - Astro 1
Eagle House
Girls-1st
0-2St John's College School
Girls-U13A
Group 3
IAPS - Group Match
12:30
View Competition Map: Butleigh - Astro 2Butleigh - Astro 2
Dumpton School
Girls-U13/12A
1-3Foremarke Hall
Girls-U13A
Group 3
IAPS - Group Match
12:30
View Competition Map: Butleigh - Astro 3Butleigh - Astro 3
Dean Close Preparatory School
Girls - 1st VII
5-1Port Regis School
Girls-U13A
Group 4
IAPS - Group Match
12:30
View Competition Map: Butleigh - Astro 4Butleigh - Astro 4
Feltonfleet School
Girls-U13A
2-4Orwell Park School
Girls-U13A
Group 4
IAPS - Group Match
13:45
venue tbc
Cranleigh Preparatory School
Girls-U13A
3-0Orwell Park School
Girls-U13A
IAPS - Cup Quarter-Final
13:45
venue tbc
Edgeborough
Girls-U13A
1-4Foremarke Hall
Girls-U13A
IAPS - Cup Quarter-Final
13:45
venue tbc
Hazlegrove School
Girls-U13A
0-1Dean Close Preparatory School
Girls - 1st VII
IAPS - Cup Quarter-Final
13:45
venue tbc
Millfield Preparatory School
Girls-U13A
2-1St John's College School
Girls-U13A
IAPS - Cup Quarter-Final
14:45
venue tbc
Foremarke Hall Repton Preparatory School
Girls-U13A
2-1Dean Close Preparatory School
Girls - 1st VII
IAPS - Cup Semi-Final
14:45
venue tbc
Millfield Preparatory School
Girls-U13A
2-0Cranleigh Preparatory School
Girls-U13A
IAPS - Cup Semi-Final
15:15
venue tbc
Millfield Preparatory School
Girls-U13A
0-1Foremarke Hall
Girls-U13A
IAPS - Cup Final